Automänguasjad

Tõdesin meie tänasel pikal autosõidul, et meie automänguasjade arsenal vajaks uuendamist. Siit ka minu väike abipalve meie blogi lugejatele – soovitage paeluvaid, huvitavaid, lõbustavaid, rahustavaid mänguasju alla kaheaastasele! Ja just autos kasutamiseks, st ei tohiks olla liiga suured, et laps ei saa süles hoida jne. Mida täpsem soovitus, seda parem.

Tänan juba ette!

4 kommentaari “Automänguasjad

  • Meil oli ka autos magnettahvel, see Ks`kidsi väike, kätte mahtuv. Siis näiteks hunnik pilte, nööriga küljest kinni seotuna, mida vaadata ja lapata saaks. Väike autonukk ehk, millega niisama toimetada. Igasugu autoasjad kipuvad maha kukkuma ja sellega ema närve sööma. Egas neid seetõttu kerge leida ole.

   Sellises vanuses, tegelikult, sobis vaadata autos ükskõik millist, isegi titemänguasja, peaasi, et see oleks uus ja huvitav ja seda harva näeks.

   Täna juba, kui Karola pea 5, ei tahagi ta väga mänguasju, kui, siis valib ise kaasa. Huvitavam ón pealt kuulata isa-ema autovestlusi ja muusikat.

 1. Heleni kommentaarist meenus, et aastased lapsed on väga altid loomahääli järele aimama. Meil oli sellises vanuses kõigiga mäng: “Kuidas .. teeb?” Ja kui samal ajal kõnealune aknast nähtavale ilmus, oli elevus seda suurem :)

 2. Oijah, kui neid loomi aint aknast näha oleks :)) EI suudagi meenutada, millal viimati lehmakarjast mööda sõitnud oleks.
  See jah närvesööv, et mänguasjad maha kukuvad. Kuna ma ise istun ees, siis ei ulatu alati kätte ka ulatama. Kusjuures magnettahvli vastu on põnn alles viimasel nädalal huvi hakanud üles näitama. Ja autonukk on hea mõte! :) Mul oli plaanis pereliikmete fotod jõuludeks ära lamineerida ja siis nurgast kokku köita, ehk see sobibki siis autosse :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s